Spectrumbike do niedawna znana pod nazwą Bicykl Nowogard to firma, która istnieje na rynku od 20 lat. Powodzenie i sukces to przede wszystkim zasługa właściciela Pana Jana Zugaja który o rowerach wie wszystko, gdyż od najmłodszych lat miał styczność z tym sportem.

Półki w sklepie uginają się pod masą trofeum, medali jakie Pan Jan zdobywał przez poszczególne lata swojej ponad 30 letniej kariery sportowej. Tytuł Mistrza Polski,  który utrzymuje od lat oraz zaangażowanie w kolarstwo jakie przedstawia dziś odzwierciedla to iż firma Spectrum Bike jest znana w całej Polsce ze sprzedaży najlepszych rowerówi profesjonalnej obsługi.

Od niedawna w prowadzenie sklepu zaangażowana Ewa Bańkowska – trzykrotna Mistrzyni Świata oraz Rekordzistka Świata w jeździe torowej na 2000 metrów.

Dlatego w Spectrumbikes wiemy, że to ludzie – zarówno obsługa sklepów jak i nasi klienci, tworzą niepowtarzalną atmosferę społeczności rowerowej Spectrumbikes. Zapraszamy Cię, żebyś dołączył do nas – przyjdź do sklepu lub dołącz do nas na treningu i sprawdź jak możemy Ci pomóc. Nie ważne, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki czy jesteś już zaawansowanym kolarzem – w Spectrumbikes zawsze znajdziesz coś dla siebie.